Makaleler

Menderes Caddesine “ikinci kazma” vurulması bekleniyor!..

 

Menderes001Menderes Caddesi Yol Çalışma(ma)larının son hali.

İlçemiz halkının büyük bir çoğunluğunun ikamet ettiği bölgeyi ve TOKİ konutlarını merkeze bağlayan Menderes Caddesi, altyapı tamiratları ve doğalgaz çalışmalarından dolayı tahrip olmuştu. Asfalt kaplı yoldaki bu tahribat, yama ve asfalt malzemesi doldurulması ile kısmen giderilmiş ve ulaşım sağlanmıştı.

Menderes4

Belediye haberi

 

17 Nisan tarihinde Belediyemiz, bu cadde üzerine “ilk kazma”yı vurdu. Toki konutlarından İrfaniye Camisine kadar olan kısmın asfaltı söküldü ve kum döküldü. Yoldan istifade eden sakinler, o günden bu yana iki hafta geçmiş olmasına rağmen yolda herhangi bir çalışma yapılmadığını, son bir iki gün içerisinde de bordur taşlarının yola gelişigüzel boşaltılarak yolu daha bir kullanılamaz hale getirmenin manasını anlayamadıklarını söylüyorlar. Ciddi öğrenci ve trafik yoğunluğunun yaşandığı yolda böyle bir uygulama yapılması, fıkralara konu olacak bir görüntü sergiliyor.

Menderes1

Menderes2

Menderes3

 

“vatandaşlarımızın rahat bir şekilde ulaşım sağlamaları için kısa süre içerisinde çalışmalar tamamlanacak” ifadelerinin yer aldığı açıklamadan ne anlaşılması gerektiği üzerinde yorum yapılmaktadır.

Kaynak : Tosya Belediyesi Web Sayfası

Haber Linki : http://www.tosya.bel.tr/index.php?option=com_content&view=article&id=1101:menderes-caddesne-lk-kazma-vuruldu&catid=1:son-haberler&Itemid=50

 

Yorum ekle

ÖNEMLİ HATIRLATMA: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imlâ kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan veya TAMAMI BÜYÜK HARFLERLE YAZILMIŞ yorumlar onaylanmaz. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.


kaymakamlik logo belediyelogo kucuk  ortalica logotbstodeftosyadertosyadevlethastanesitosyaghsi klogotosyalidertosyamyo logotosyatsotosya mem logotsof logo1ziraatodasi

2013 © Copyright TosyaHilal. Her hakkı saklıdır.